Erinevalt tavalistest AI kursustest keskendub koolitus käegakatsutavate ja iseseisvalt toimivate AI lahenduste loomisele, mis võivad märgatavalt parandada ja automatiseerida igapäevaseid tööprotsesse. Osalejad õpivad, kavandama, koolitama ja rakendama AI agente, et automatiseerida töövooge ning seeläbi suurendada nii isiklikku kui ka tiimi produktiivsust ettevõttes.
Koolitusele on oodatud mitte-tehnilised spetsialistid, kes soovivad rakendada AI-d oma töös. Õppevahendid: Windows või macOS operatsioonisüsteemi arvuti, millel on õigused rakenduste installeerimiseks ja seadistamiseks. Neil, kellel puudub vajalik arvuti on võimalik seda rentida kokkuleppel BCS Koolitusega. Palume sellest koolitusettevõtet eelnevalt teavitada.
Osakonnajuhid ja meeskonnajuhid, Ärianalüütikud ja protsessijuhid, Projekti- ja tootearenduse juhid, Operatsioonide ja personalijuhtimise spetsialistid, Turundus- ja müügijuhid, Äriarenduse juhid.
Windows või macOS operatsioonisüsteemi arvuti, millel on õigused rakenduste installeerimiseks ja seadistamiseks.
Hommik: Baasteadmiste loomine - Tehisintellekti põhitõed, Kuidas AI-ga suhelda, AI-agentide mõistmine. Lõunapaus. AI-põhine töövoogude automatiseerimine, AI juurutamise praktiline raamistik.
loob tõhusaid ja struktureeritud prompt'e erinevate AI lahenduste kasutamiseks; koolitab ja kohandab AI agente; tuvastab ja analüüsib äriprotsesse, mida on võimalik AI abil automatiseerida; ehitab ja haldab automatiseeritud töövooge kasutades erinevaid AI tööriistu; kasutab AI-d ärianalüütikas ja otsustusprotsesside täiustamisel; rakendab praktilisi töövahendeid nagu make.com ja n8n AI lahenduste integreerimisel ettevõtte töövoogudesse; hindab AI investeeringu tasuvust ja mõju ettevõtte tegevusele; testib ja optimeerib Ai-põhiseid lahendusi.
Koolituse lõpetaja saab tunnistuse kui sooritab kõik koolituse jooksul antud praktilised harjutused. Osalejatele, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole väljastatakse soovi korral tõend koolitusel osalemise kohta.
Koolituse maht on 8 tundi sh 4 tundi praktilisi harjutusi koolituskeskkonnas. Hind sisaldab: Kohvipause koolituskeskuses ja ühist lõunasööki.