Viimaste aastate juhtimiskultuur liikus sujuvalt inimesekeskse juhtimisstiili suunas. Eelmise aasta kevadeni pöörati aina enam tähelepanu tööjõu personaalsele heaolule, kuna just õnnelik töötaja pakub ettevõttele oodatud väärtust. Pandeemia pealetung ning töökeskkondade kolimine veebi ei võimalda enam eelnevalt toimivaid juhtimisvõtteid kasutada. Uus aeg on toonud hädavajalikke kiireid ümberkorraldusi ning mõttemustrite muutusi. Teada on see, et need ettevõtted, kes täna seavad kesksele kohale inimesed, tehnoloogia ning innovatsioon on kriisi lõppedes teistest ees.
Paljud ettevõtted on andnud töötajatele tööaja osas valikuvabaduse, kuid peale on tungimas uus reaalsus – töö autonoomia, mis võimaldab töötajal leida ise mida, millal ja kuidas teeb kokku lepitud tulemuste saavutamiseks.
Ettevõtete juhid, tegevjuhid, keskastmejuhid, personalijuhid, personalispetsialistid ning kõik teised teemast huvitatud isikud
Reikop Eesti Rahvusringhääling, saatejuht
Katrin Lepa-Ruben Estonian Business School
Kaido Pajumaa “Parim koolitaja 2016” ja “Parim koolitaja 2017” tiitli pälvinud Motivaator.ee meeskonna – ja juhtimiskoolitaja
Andrus Hiiepuu Elisa Eesti juhatuse liige, erakliendiüksuse juht
Aleksei Gaidajenko MA, MSc, APN, Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht. Sotsiaal- ja terviseteaduste süntees. Kindla käega, empaatiline ja lahendustele orienteeritud juht, visionär, arendaja, coach.
Paavo Pauklin Netcorp OÙ, juhatuse liige
Signe Korjus Verston Ehitus OÙ, personalijuht
prof emer. Mare Teichmann PE Konsult, juhataja
Raimo Ülavere Mindsweeper.ee, koolitaja ja coach