Koolituse eesmärk on tutvustada erinevaid tagasisidestamise viise ning anda konkreetsed meetodid ja lähenemised, mis tagasiside andmise lihtsamaks ja konstruktiivsemaks muudavad.
Tagasisidestamine on üks efektiivsemaid juhtimistööriistu ning oluline komponent juhi tööriistakastis nii tunnustamise, tulemusjuhtimise kui ka järelkasvu kasvatamisel. Tagasiside ja edasisidestamise kultuur toetab ühist eesmärkide nimel pingutamist ning suurendab innovatsiooni. Meeskonnas, kus eesmärkide saavutamisest ja selleks tehtavatest pingutustest räägitakse konstruktiivselt ja avatult, kasvab meeskonnaliikmete omavaheline usaldus. Usaldav tööatmosfäär on alus töötajate pühendumuse tekkeks, mis omakorda toetab organisatsiooni eesmärkide saavutamist. Millised on kaasaegsed tagasisidestamise meetodid, rakendamise võimalused ja ohukohad? Millist väärtust loovad need organisatsiooni tulemustele? Millal tuleb mängu edasisidestamine ja millised on kasutusvõimalused?
Sihtrühm:
Personalijuhid, keskastmejuhid, ettevõtte ja asutuse juhid, personalitöötajad ja teised teemast huvitatud.
Programm:
Koolituse läbinu:
Koolitaja:
Ülle Pind on Swedbank AS-i personalidirektor alates aprillist 2015. Personalitöö on kutsumuseks ja seda järgides on tema huvitavad tööaastad olnud eelnevalt seotud Ericsson Eesti ja Stora Enso Baltikumi personalijuhtimisega. Personalitöö juurde tõi teda aga sekretäritöö Paikuse Saeveski AS-s. Ülle on elukestva õppe usku ja kooliteed on käidud Tallinna Majanduskoolis, Tartu Ülikoolis ja Tallinna Ülikoolis, kus õpitud õigusteadust, kommunikatsioonijuhtimist ja personalijuhtimist. Ülle omab Advanced Executive Coaching Practitioner diplomit AoEC Tippjuhtide coachingu väljaõppest Inglismaal. Enesetäiendused on olnud seotud juhtide arendamise, tippjuhtide coachingu ja karjääri coachinguga. Panustab aktiivselt personalijuhtimise valdkonna arengusse nii koolitaja, coachi kui erialaliitude töös kaasalöömisega. Üllet on pärjatud Swedbanki Aasta Juht 2020 ning Mõjukaim Personalijuht 2021 tiitliga.