Veebiseminaril omandame teadmisi ja praktilisi näpunäiteid, kuidas kodukontoris tulemuslikumalt aega planeerida, prioriteete seada ja segajatega toime tulla.
Tegemist on reaalajas toimuva veebiseminariga, mis tähendab, et kõik osalejad on koos koolitajaga ühises veebiruumis, toimub interaktiivne arutelu ja küsimuste-vastuste voor.
Eesmärk on omandada teadmisi ja näpunäiteid kodukontoris tulemuslikumaks aja planeerimiseks, prioriteetide seadmiseks ja segajatega toimetulekuks.
Sihtgrupp: Kõik, kes soovivad omandada teadmisi tulemuslikumaks aja planeerimiseks kodukontoris.
Programm:
Seminari tulemusena osaleja:
Koolitaja:
Priit Kuuskme on ise keskastmejuhina kindlustussektoris töötanud 14 aastat, olles nii kindlustus- kui arendusdirektor ehk vastutades erinevate „tagatoa tegevuste“ eest. On innukalt jaganud oma teadmisi, olles nii hinnatud sisekoolitaja kui ka jagades kindlustuse alaseid tarkusi Tallinna Majanduskoolis. Oma teekonda alustas ka Priit spetsialisti rollist. On lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehituse ning Tartu Ülikooli majanduse magistriõppe. Soov inimesi ja organisatsioone efektiivsuse ja paremaks saamisel toetada viis Priidu lahenduskeskse coachingu õpingutele. Hetkel töötab edutreeneri ning koolitajana. On sertifitseeritud DiSC koolitaja.