Veebirakenduste arendamise põhitõed
Veebilehe loomine tänapäeval on lihtne. Erinevad platvormid pakuvad ohtralt malle, tänu millele valmib e-pood või muu maandumisleht ainult paari klikiga. Kuid kui eesmärk on erineda konkurentidest ning luua miskit ainulaadset, siis on vaja teada, kuidas muuta sisu koodi tasemel.
Sihtgrupp:
Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad alustada karjääri tarkvaraarenduse valdkonnas ja kellel soov ning huvi luua ise veebirakendusi. Osaleja peab oskama hallata oma töökeskkonda ja installeerida rakendusi.
Koolituse tulemusena valmib igal osalejal individuaalne projekt ehk veebirakendus. Paljud on kasutanud seda võimalust, et luua kas täiesti uus või arendada edasi olemasolevat veebisaiti. Ühtlasi on kursus sobilik ka neile, kes soovivad teada kas IT ja koodi kirjutamine on just nende jaoks.
14 päeva jooksul saate hands-on meetodil teada, mis on back-end, front-end arendus ja kuidas teha veebilehe prototüüpi Figma abil. Veebirakenduste arendamise põhitõed on hea võimalus siseneda IT maailma. Järgmiste sammudena saate meie juures õppida ka UI/UX’i, Java arendust ja kujundusprogrammide abil sisu loomist.
Koolituse eesmärk: Osalejad saavad teadmised veebirakenduse loomise erinevatest võimalustest ja baastehnoloogiatest.
Programm:
- Veebinduse baastehnoloogiad (HTML5, CSS3, JS, PHP, MySQL).
- Veebirakenduse visualiseerimine ja prototüüpimine.
- Veebilehe disaini loomine.
- Agiilsete arendusmetoodikate tundmine (Scrum, Waterfall, Kanban jms).
- Veebirakenduse kavandamine ja realiseerimine.
Õppemeetodid: Auditoorne töö klassi- või veebikeskkonnas 112 tundi (sh praktilised harjutused koolikeskkonnas 75 tundi , millest 16 tundi juhendatud lõpuprojekti tegemine koos kaitsmisega)
Koolituse läbinu:
- kasutab töös IKT-töövahendeid;
- kujundab veebilehte ja loob prototüüpe ning kasutab pilditöötlustarkvara;
- rakendab veebirakenduse loomisel baastehnoloogiad (HTML5, CSS3, JS, PHP, MySQL;
- teab tarkvaraarenduse põhimeetodikaid sh agiilseid.
Õppevahendid:
- Osalejal läheb vaja töötava mikrofoni ja kaameraga arvutit, soovitavalt lisaekraani ning stabiilset internetiühendust. Koolitusel kasutatakse Windows operatsioonisüsteemi.
- Neil, kellel puudub vajalik arvuti on võimalik seda rentida kokkuleppel BCS Koolitusega.
Koolitajad:
Merje Vaide
BCS Koolitus AS lektor ja projektijuht. IT haridusvaldkonna ekspert. Kvalifikatsioon: 20+ aastat kogemust koolitajana tarkvaraarenduse ja andmeanalüüsi teemadel; 4 aastat kogemust Microsoft Office’I koolitamisel
Ants Tantaal
Ants omab üle 30-aastast reklaami- ja disainikogemust. Kunstiakadeemia graafika eriala haridusega, töötanud erinevates agentuurides ja olnud ettevõtja ning vabakutseline. Koolitaja kogemus aastast 2017 keskendudes põhiliselt Adobe programmidele nagu Photoshop, Illustrator ja InDesign. Õpetab nii tarkvara kasutamist kui programmiga kaasnevat loomingulist väljendamist. Lisaks Adobe tarkvarale on pädev õpetama programme SketchUp, Blender, Moho, Google Web Designer ja Adobe XD.
Tarmo Kallas
Valdkond: veebiarendus, kasutajakogemus, SharePoint, Microsoft Power Platform (Power Apps, Power Automate). Kvalifikatsioon: Omab aastatepikkust veebiarenduse kogemust, alates (kontseptsiooni) planeerimisest kuni teostuse ning hoolduseni.
Hindamiskriteerium: Õpiväljundite saavutamist kontrollitakse läbi koolikeskkonnas sooritatud praktiliste tööde ja lõpuprojekti koostamise.
Hindamismeetod: Praktiliste harjutuste sooritamine, lõpuprojekti koostamine ning esitlemine.
Koolituse lõpetamine: Koolituse lõpetaja saab tunnistuse kui sooritab kõik koolituse jooksul antud praktilised tööd, koostab ja esitleb lõpuprojekti. Osalejatele, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole väljastatakse soovi korral tõend koolitusel osalemisest.
Koolitusfirma tutvustus
BCS Koolitus on Eesti juhtiv IKT valdkonna koolitus-, projektijuhtimis- ja konsultatsiooniettevõte. Loen koolitusfirma kohta veel...