Kuidas luua toetav töökeskkond ATH-ga inimesele?
Koolituse eesmärgiks on selgitada, mida peab teadma aktiivsus– ja tähelepanuhäirete tunnustega inimeste värbamisel ja nendega koos töötamisel.
Samuti anname soovitusi, kuidas suurendada kaastöötajate ning juhtide teadlikkust, empaatiat ja oskust ATH ja ASH inimesi toetada.
Sihtrühm: personalijuhid ja- spetsialistid, ettevõtete juhid, osakonnajuhid, kõik teised huvilised
Programm:
- 9.50 – 10.00 Kogunemine veebikeskkonda
- 10.00– 12.00 Kuidas luua toetav töökeskkond ATH-ga inimesele?
- Sümptomid: Kuidas mõista, kas tegu on ATH’ga
- ATH aju: Mis on teisiti?
- Geneetika ja keskkond
- ATH mõju enesehinnangule
- Ravimid, toetamine, teraapiavõimalused.
- ATH töökeskkonnas
- ATH ressursid, nende leidmine ja enda heaks tööle panemine
- Tehnikad, nipid ja praktilised soovitused koju ja töökeskkonda
Koolitaja:
Margus Lõokene Toompargi Vaimse Tervise keskuse psühhiaater
Dr Margus Lõokene töötab Toompargi Vaimse Tervise Keskuses psühhiaatrina. Ta omab enam kui 15 aasta pikkust kliinilist kogemust SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus ning on teinud teadustööd ajustimulatsioonil põhinevate ravimeetodite uurimisel meeleoluhäirete ravis. Marguse kitsamad erialased huvialad ja teadmised on meeleolu- ja ärevushäirete valdkonnas. Margus peab väga lugu personaliseeritud lähenemise kasutamisest vaimse tervise probleemide käsitlemisel. Dr Lõukene kuulub mitmesse rahvusvahelisse erialaorganisatsiooni, on juhatuse liige ja sekretär organisatsioonis NACT (Nordic Association for Convulsive Therapy). Ta on kirjutanud mitmeid teadusartikleid ning raamatu “Ärevus ja meeleoluhäired: kuidas neid märgata ja mida peale hakata”.
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!
Koolitusfirma tutvustus
Ootame teid meie avatud õppepäevadele või küsige sisekoolitusi. Koolitused toimuvad sõbralike hindadega! Loen koolitusfirma kohta veel...